O nas

FURMAN - FINANSE powstał dzięki doświadczeniu naszych ekspertów finansowych, którzy od 2006 roku współpracują z dwoma biurami Nieruchomości Furman (Oddział na ul. Al. Piastów 5, oraz oddział ul. Bydgoska 81)oraz oddziałami placówek franczyzowych Nieruchomości Furman zlokalizowanymi w Chodzieży, Wałczu, Czarnkowie, Złotowie, Wągrowcu i Poznaniu.

Potrzeba zakupu własnego M a tym samym możliwość skredytowania tej inwestycji skłoniło nas do wyodrębnienia osobnego działu finansowego, FURMAN – FINANSE.

Naszą działalność rozpoczęliśmy oferując Państwu zakup , sprzedaż, wynajem nieruchomości. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy zakres naszych usług o pomoc w kredytowaniu, dla klientów indywidualnych jak i firm.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, refinansowych, pożyczek gotówkowych oraz kredytów dla firm.

Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami na terenie Piły, i okolic możemy wybrać dla Państwa najkorzystniejszą ofertę kredytową.

Nasi eksperci finansowi w profesjonalny sposób pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniego kredytu dostosowanego do Państwa potrzeb.

W ramach usługi oferujemy:

  • Zbadanie zdolności kredytowej,
  • Przygotowanie najkorzystniejszej oferty banku,
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do kredytu,
  • Dostarczenie dokumentów do wybranego przez Państwa banku,
  • Poinformowanie Państwa o decyzji kredytowej,
  • Ustalamy termin podpisania umowy kredytowej w danym banku, służymy pomocą przy uruchomieniu kredytu,
  • Przygotowanie oferty ubezpieczenia nieruchomości (jak również ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych).

Zapraszamy do współpracy z naszymi ekspertami!!!
W jednym miejscu oferta kilkunastu banków!!!Krzysztof Furman

Krzysztof Furman, absolwent Politechniki Gdańskiej, pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 354, rzeczoznawca majątkowy uprawnienia nr 696, biegły sądowy w zakresie wyceny nieruchomości, członek Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami. W latach wcześniejszych: członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla pośredników w obrocie nieruchomościami, członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami, wiceprezes Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W 2005 r. otrzymał Brązową Nagrodę Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W 2010 r. brał czynny udział w utworzeniu Konsorcjum MLS PIŁA NIERUCHOMOŚCI. Od 2011 r. członek National Association of Realators niewiększego międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów rynku nieruchomości.

Sandra Zamojda

Swoją działalność w finansach rozpoczęła w 2006 roku jako ekspert finansowy w firmie Lokum – Pośrednictwo Mieszkaniowe. Od 2012 na stanowisku dyrektora oddziału w firmie Furman Finanse. Poza ogromnym doświadczeniem w sprzedaży produktów bankowych posiada również umiejętności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, co potwierdza świadectwo nadania licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami (nr licencji 23013) . Jest absolwentką studiów magisterskich ( UAM Poznań na kierunku doradztwo zawodowe i personalne) oraz absolwentką studiów podyplomowych (Gospodarowanie Nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie)

Ewa Furman

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Posiada licencję zawodową zarządcy w obrocie nieruchomościami. W 1999 roku ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Szacowania Nieruchomości, w 2012 Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie o specjalności Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami i Zarządznie Nieruchomościami. Doświadczenie zdobyła w firmie Nieruchomości-Furman. Obecnie pracuje jako ekspert finansowy w Furman Finanse.

Tomasz Drab

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowości w Pile – kierunek Administracja w Unii Europejskiej. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Przez 16 lat współpracował z firmą Zepter International Poland, gdzie przeszedł wszystkie stopnie w hierarchii służbowej tj. przedstawiciel handlowy, manager, Regionalny Dyrektor Działu Sprzedaży, Regionalny Durektor Działu Edukacji, Regionalny Dyrektor ds. Rozwoju Nowych Miejscowości. Od 1997 roku prowadzi swoją działalność gospodarczą Przeszedł szereg szkoleń m.in.: Efektywne kierowanie zespołem. Zasady komunikacji oraz problemy prezentera produktu. Komunikowanie się jako narzędzie kierowania.