KREDYTY GOTÓWKOWE

Potrzebujesz gotówki na dowolony cel?

Kredyt gotówkowy to pożyczka przeznaczona właśnie na dowolny cel konsumpcyjny.

Cechuje się uproszczoną procedurą badania zdolności kredytowej, brakiem zabezpieczeń, szybką decyzją i szybkim przekazaniem środków. Jego wysokość zależy od uzyskiwanych przychodów i zdolności kredytowej wnioskującego.  Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to kredyt, który cieszy się chyba największą popularnością. Kiedy potrzebujesz solidnego zastrzyku finansowego, żeby pokryć pilny wydatek lub spełnić jakieś marzenie to właśnie ten kredyt jest dla Ciebie. Jak wybrać kredyt gotówkowy? Dzisiaj ofert w tym zakresie mamy naprawdę sporo, każdy bank przekonuje, że jego kredyt jest najlepszy, z tego też względu ciężko podjąć decyzję. Nie powinniśmy jednak ograniczać się do jednego banku, a porównać wszystkie dostępne oferty. Pomoc doradcy kredytowego może się tutaj okazać niezbędna. Dzięki temu zyskamy pewność, że wybieramy opcję najkorzystniejszą, która idealnie wpisuje się w nasze potrzeby, ale również możliwości. Kredyty gotówkowe mogą być obwarowane różnego rodzaju niekorzystnymi zapisami, nie do końca zrozumiałymi. Ekspert finansowy będzie w stanie wszystko dokładnie przeanalizować i nam wyjaśnić, dzięki czemu proces pozyskania kredytu przebiegnie bezproblemowo, a także unikniemy niespodzianek w przyszłości.

Skontaktuj się z nami i umów aby sprawdzić swoją zdolność kredytową.

CO zyskasz?

ZAOSZCZĘDZISZ Pieniądze

Współpracując z nami, przede wszystkim skorzystasz z promocji 3x0. Co więcej, otrzymasz bezpłatną WYCENĘ NIERUCHOMOŚCI, POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ oraz PORADĘ EKSPERTA.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW

Ominiesz wszelkie przeszkody, unikniesz kosztownej metody prób i błędów. Co więcej, efekty wyboru najlepszej oferty odczujesz jednak na koncie bankowym.

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

Z uwagi, że to my poświęcimy czas, aby szczegółowo przeanalizować w Twoim imieniu wszystkie oferty oraz przejmiemy od Ciebie  obowiązki formalne.
b

SKORZYSTASZ Z OPTYMALNEJ OFERTY

Ponadto, znajdziemy dla Ciebie najbardziej opłacalny kredyt lub formę finansowania dostosowaną do Twoich planów biznesowych, życiowych i osobistych preferencji.

Zyskasz SPOKÓJ i PEWNOŚĆ

Szczegółowo odpowiemy na każde Twoje pytanie. Ponadto, pomożemy wybrać bezpieczne rozwiązanie tak, abyś przede wszystkim mógł świadomie podjąć decyzję.

Zyskasz ZAUFANego PARTNERa

Wybierz naszą firmę, ponieważ zyskasz zaufanego doradcę finansowego i odpowiedzialnego partnera, który zadba o interesy Twoje i Twoich bliskich.

JAK DZIAŁAMY

7 kroków

Tyle dzieli Cię od najlepszej oferty kredytu dopasowanej do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Wypełnij formularz wpisując swoje dane kontaktowe. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie maksymalnie w ciągu godziny.

U

Sprawdzimy Twoją zdolność

Posiadamy narzędzia dzięki, którym już na pierwszym spotkaniu sprawdzimy Twoją maksymalną zdolność kredytową we wszystkich bankach.

Wybierzemy najtańszy kredyt

Przedstawimy Ci zestawienie kosztów ofert kredytowych z kilkunastu banków. W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy co najmniej 2 najkorzystniejsze oferty, o które będziemy wnioskować.

k

Zajmiemy się formalnościami

Po wspólnym wybraniu ofert otrzymasz szczegółową listę wymaganych dokumentów wraz z formularzami bankowymi. Po wypełnieniu i skompletowaniu dokumentów złożymy wnioski do 2 wybranych banków. Drugi wniosek będzie stanowić ewentualne zabezpieczenie transakcji i posłuży jako argument w negocjacjach.

Przyśpieszymy proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach

W zależności od rodzaju kredytu procedura może trwać od 2 dni (gotówka) do kilku miesięcy (kredyt firmowy). Analitycy bankowi potrafią wymyślić naprawdę niesamowite rzeczy, dlatego warto mieć przy sobie doświadczonego doradcę. Nasze doświadczenie przyda się także w negocjacjach warunków umowy.

Zweryfikujemy i wyjaśnimy zapisy umowy

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji bank przedstawi umowę kredytową. Dopiero teraz będziesz musiał się zobowiązać do spłaty kredytu, a my jesteśmy po to, żeby wszystko Ci wyjaśnić i zapewnić bezpieczeństwo w kontekście dalszej obsługi kredytu.

To bank zapłaci za nasze usługi

Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za wykonaną przez nas pracę. Ty nie ponosisz żadnych kosztów naszych usług, a oferta jaką otrzymasz jest dokładnie taka sama jakbyś sam poszedł do banku.

KONTAKT

 

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

Nasze biura

1. 64-920 Piła, al. Piastów 3, tel. 531 526 286

2.  64-920 Piła, ul. Bydgoska 81, tel. 790 201 000

v

Dane kontaktowe

tel. (+48) 67 351 50 50

e-mail: biuro@kredyty.pila.pl